HARMONOGRAM WYDARZEŃ NA KWIECIEŃ

15-LECIE ZIELONEGO PRZEDSZKOLA – 23.04.2021r. – piątek

W programie urodzin:

  • pokaz iluzjonistyczny pełen zaskoczeń i dobrego humoru
  • czekoladowa fontanna z owocami
  • upominki urodzinowe

Zabawa rodzinna: realizowana w okresie od 22 marca do 02 kwietnia

WIELKANOCNE OZDOBY: pisanki, kraszanki, kurczaczki, baranki…

Z kalendarium kampanii CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM:

12 kwietnia- Dzień Czekolady. ” Czekoladowych książek” mamy całkiem sporo – trzeba tylko dobrze poszukać i to jest Nasze kwietniowe zadanie. A gdy zbierzemy te czekoladowe książki to czeka Nas już tylko smaczna lektura.

22 kwietnia – Międzynarodowy Dzień Ziemi. Celebrować go będziemy w tygodniu od 19 do 22 kwietnia, w trakcie którego tworzymy ” coś z niczego” a czytać będziemy takie pozycje jak: ” Drzewo” Elizy Piotrowskiej.

23 kwietnia to Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji omówimy z przedszkolakami temat: Jak powstaje książka.