HARMONOGRAM WYDARZEŃ NA MAJ

Święto flagi: 30.04.2021r. (piątek) – dzieci wykonują flagi lub kotyliony

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ RODZINY: 14 maja 2021r. – piątek

Celebrujemy święto Mamy, Taty i Dzieci – mamy już pomysł na niespodziankę dla Rodziców ale na razie ciiii… tajemnica :)

Dzień Dobrych Uczynków: omawiany w tygodniu od 17 do 21 maja

Jak co roku w ramach akcji będziemy mieli okazję do bezinteresownych działań. Kolejny raz chcemy udowodnić, że można być szczęśliwszym robiąc coś nie tylko dla siebie.

Dzień Mamy: 26.05.2021r. (środa) – przygotowania do świętowania trwać będą w grupach a pomysłami i efektami swojej twórczości przedszkolaki zaskoczą niejedną Mamę!

Z kalendarium kampanii CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM:

8-15 maja – Tydzień Bibliotek

Bijemy rekordy wypożyczania – i czytania! – książek.

18 maja – 101 rocznica urodzin Polaka znanego na całym świecie – Papieża Jana Pawła II. Z tej okazji przygotujemy z dziećmi mini książki o Karolu Wojtyle utrwalając wiedzę o tym, czym jest książką i jak powstaje.

26 maja to Dzień Matki. Tego dnia wszystko będziemy robić dla Mamy i z myślą o Mamie :). Przeczytamy mnóstwo wierszy i bajek o Mamach.